Xenon light sistem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Xenon light sistem

info: 063 8 206 500
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ostala pitanja mozete postaviti ovde

Ići dole 
+26
Smoke
choki
podunavac
cedo89
Ivica_kg
nikks
kraga
kiza_86
tempus
Roki
pera
Astra G
dmihalj
BAD
calibras
RS
johan
Nikolas
allen88
razor1981
marec
whitemanpro
goran
markitj narkitj
novmaher
Admin
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
milanpazova

milanpazova


Broj poruka : 2
Godina : 32
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 22.09.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 3:55 pm

e hvala... docicu negde u novembru da mi ugradis,kad dodje plata Razz
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja87bgd




Broj poruka : 1
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.11.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimeSre Nov 24, 2010 6:58 pm

Pozdrav. imam Punta 2 i na njemu su mi sijalice H1. Koliko bi kostali xenoni za oborena svetla a koliko i za oborena i za duga sa ugradnjom? Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimeČet Nov 25, 2010 2:40 am

Pozdrav... od 70 eura sa ugradnjom za kratka svetla
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Smoke




Broj poruka : 4
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 2:15 am

Pozdrav, jel imas set za D2S sijalice?
Mislim da stavim nesto kvalitetnije... Znaci minimum 12 meseci gar.. HID mi se lepo pokazao.. Ili nesto jos kvalitetnije zavisi od cene Wink javi sta posedujes.. Wink

Mada daj tako i cene za H1..

Ako mozes posalji odgovor na smokesrcki@hotmail.com

Hvala.. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Smoke




Broj poruka : 4
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 2:20 am

Zaboravih da pitam, da mi kazes i cenu samo onih releja sto idu uz H4 bixenon.. poz
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 8:58 pm

Izvini na kasnom odgovoru.

Trebaju ti samo sijalice ili balasti sa konektorima? Sijalica D2S na komad je 50 eura(Philips)

H1 set je 80 eura Philips sijalice.

releji sa instalacijom za H4 je oko 25 eura
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
pera




Broj poruka : 6
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.11.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePon Okt 10, 2011 12:44 pm

Kupio sam kod vas(pre 2 god.) set H4 BIxenon i do pre par dana je sve bilo ok. Odjednom su mi poceli blicati drugi vozaci i posle par dana skontam da mi sa jednim farom nesto nije ok. Odnosno kao da ostane zaglavljen na dugom ili kratkom. Probam da blicam i vidim tj. cujem da prebacuje ali snop svetla vise nije kao pre. Dobro pogledam far kad u jednom faru unutra vidim mali saraf i neki limic. Izvadim sijalicu i nekako to dohvatim iz fara i probam da namestim ali mesto gde se zavrce saraf kao da je strunulo i nemoze se zavrnuti. Pogledam drugi far tj. sijalicu i vidim da samo sto se nije odvrnulo, malo dotegnem i cini mi se bice ok. Moje pitanje sta da radim sad sa tim jednim farom jer mi se cini da vise ne sija kako treba, tj. nista nisam podesavao a snop svetla nije kao pre.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePon Okt 17, 2011 7:50 pm

Pa probaj da zalepis super lepkom taj lim...Pozeljno je da ga namestis zbog snopa svetlosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikoladjuknic




Broj poruka : 1
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 10.08.2012

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimeSub Avg 11, 2012 12:03 am

imam audi a4 2002 godiste..... zanima me koji bi komplet bio najbolji za ugradnju i po kojoj ceni??? kao i dal je moguce uskladiti boje sijalica od pozicije i magle sa ovim xenonskim??? odnosno da se i umesto njih zutih klasicnih stave te xenon ili led bele... pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
hitmen318




Broj poruka : 1
Lokacija : Kucevo
Datum upisa : 15.02.2013

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitimePet Feb 15, 2013 3:41 pm

Pozz druze

koliko bi kostala ugradnja xenon - a za pasata B5 koji ima H7 sijalicu u sebi i maglenke?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostala pitanja mozete postaviti ovde
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja oko ugradnje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Xenon light sistem :: Prodaja-
Skoči na: