Xenon light sistem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Xenon light sistem

info: 063 8 206 500
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ostala pitanja mozete postaviti ovde

Ići dole 
+26
Smoke
choki
podunavac
cedo89
Ivica_kg
nikks
kraga
kiza_86
tempus
Roki
pera
Astra G
dmihalj
BAD
calibras
RS
johan
Nikolas
allen88
razor1981
marec
whitemanpro
goran
markitj narkitj
novmaher
Admin
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 10:46 pm

upravo tako. Koja JE tvoja preporuka. Osram ili Philips? i koliko kosta rezervna sijalica?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 23, 2009 1:18 am

Svejedno... oba proizvodjaca su u kvalitetu.
Sijalica kada se kupuje posebno na komad je 50 eura...Osram ili Philips
Ima i kineza po 25 eura.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 23, 2009 2:20 am

OK. Javljam se posle Nove da narucim to, taman ce i plata pa da vidim moze li da se izmuva za 2 seta. Jel ovaj broj 063/8206-500?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 23, 2009 7:01 pm

Ok...da to je moj broj.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 9:07 pm

Druze jel moze slika D2s seta sa Philis sijalicom i da trgujemo? Stigli juce farovi
Nazad na vrh Ići dole
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2010 3:48 am

Koja je cena samo Siemens Balasta sa konektorima za D2s?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2010 9:08 pm

Siemens balast je 50 eura na komad,a konektori su 20 eura komad... dosta skuplje kada se kupuje rasparen set
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 16, 2010 2:35 am

Neka fala, cekam ja moj komplet Very Happy Postavicu i slike kako svetli i prskalice i "nivelaciju"
Nazad na vrh Ići dole
Ivica_kg




Broj poruka : 1
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 28.01.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 11:37 pm

cena za juga znaci H4 i dugo i kratko znaci bi xenon bez ugradnje
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeUto Feb 02, 2010 1:14 am

Ivica_kg ::
cena za juga znaci H4 i dugo i kratko znaci bi xenon bez ugradnje


https://xenon-svetla.serbianforum.info/prodaja-f1/prodaja-xenon-setova-t1.htm
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
cedo89




Broj poruka : 1
Lokacija : cacak
Datum upisa : 14.02.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 2:16 pm

Imam audi B4 pa me interesuje koji bi set meni odgovarao i koji mi ti preporucujes,i da li xenoni osecuju farove...??? Question
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 3:11 pm

Tu ti ide H4 bi xenon,pogledaj cene imas izlozeno.

Xenon ne ostecuje far,jer su sijalice 35W,a halogena 55W
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
podunavac




Broj poruka : 2
Lokacija : Branicevski okrug
Datum upisa : 14.02.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 8:26 pm

Poz prijatelju treba mi informacija oko kupovine xenon kompleta.
Ugradio bih xenone na motor Suzuki GSXR.. 2002' on ima jedan veci far sa dve H7 sijalice 55w
leva je kratko, a dugacko su obe (leva i desno).
Posto moj rodjak ima skoro isti Suzuki podelili bi jedan komplet i stavili xenone samo za kratko svetlo.
-Reci mi sta preporucujes od xenona(marka)? (ne bih da ulazem mnogo jer se vozim 90% na kratkim relacijama i ne vozim po kisi) znaci treba mi samo da bih video malo bolje nocu tj da mi svetlo baca dalje.
-Kupio bi xenon komplet i ugradio bih sam... da li bi tada imala garanciaj i kolika bi bila?
-U sta ulazi sve garancija kod xenon kompleta (balast, sijalice,dzekovi)???

Unapred hvala na odgovoru ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 8:35 pm

Na motor ide set sa tankim balastima...taj set izadje oko 100 eura sa Philips sijalicama(znaci 2 balasta,2 sijalice)

Ima garancija 1 god.na ceo set

Ima i jeftinijih setova,sa losijim sijalicama
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
podunavac




Broj poruka : 2
Lokacija : Branicevski okrug
Datum upisa : 14.02.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 8:38 pm

Tanak balast mi i nesto ne znaci mnogo bas jer ima dosta mesta gde da se zavuce.
Philips je sigurno zakon..zato je i cena malo veca nego ove obicne marke.
A kako ide garancija sa jeftinijim setovima?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 8:56 pm

Znaci ti tanak balast,jer je i dosta laksi od standardnih i lakse se montira.

Ima garancija i na jeftinije setove.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
choki




Broj poruka : 4
Lokacija : bg
Datum upisa : 22.03.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 4:10 pm

cao..mene zanimaju xenoni za opel astru 1994. god, jel imas za nju modele srednjeg kvaliteta i koja je cena tog seta? i jos nesto me zanima...posto su na njoj oni rebrasti farovi koji jos dodatno smanjuju jacinu svetla jel imas ti clearglass farove..ili to nece biti potrebno kad se ugradi xenon?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimePet Mar 26, 2010 12:48 am

Nece biti problem zbog farova,cak jos i bolje...

Tu idi H4 sijalice... Znaci H4 bi-xenon,imas od 100 eura sa ugradnjom.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
choki




Broj poruka : 4
Lokacija : bg
Datum upisa : 22.03.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 1:39 am

ok...cena mi odg. a reci mi koliko ti treba da ugradis xenon? verovatno cu doci, ali nzm sta da radim bez kola u st pazovi dok ti to radis Wink))
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 07, 2010 9:46 pm

Racunaj oko sat vremena. Pijes kafu i gledas dok ja radim Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Smoke




Broj poruka : 4
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimePon Sep 13, 2010 9:04 pm

Pozdrav.. Imam jedan problem sa xenonom pa bih hteo da pitam da li znate sta je u pitanju?!
Kupio sam od vas pre 2 god xenon "set" za motor.. to jest poslali ste mi set samo za jedan far..
Sve je to lepo radilo i prezadovoljan sam.. Ali, pre neki dan vozim i kako predjem nekih 60km/h ili jace odvrnem gas, xenon pocne samo da treperi (slicno kao strob) i samo se ugasi.. Iskljucim, ukljucim radi sve ok.. Prvo sto mi je palo na pamet, reko neki dzek nema dobar kontakt.. Jer kad su povece vibracije, on se iskljucuje.. I danas da odem do grada, ja da ga upalim, nista.. to jest, sad odmah na pocetku sijalica zatreperi slabim intenzitetom.. Znaci jako slabo i ne upali se u opste.. Ali se pojavio zvuk koji dolazi da li iz balasta ili onog releja, ne znam.. ali pre mi lici da je relej.. Zvuk je nalik: zzz - zzz !!!
Ako si imao iskustva sa ovim, molim te da mi odgovoris u cemu je problem.. Pa da zamenim taj deo novim.. To jest da mi posaljes ukoliko imas za zamenu?! hvala na odgovoru... a da, xeon set je HID.. Wink H4 bi-xenon...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 14, 2010 12:26 am

Kad se cuje tako "zzzz" to je uglavnom problem do dzekova(nema dobar spoj),onih visokonaponskih,dakle ona dva dzeka sto idu iz balasta ka sijalici...pregledaj ih dobro,hoce da se izvuce buksna iz dzeka.

Ako problem nije do dzekova ne moze se utvrditi ovako napamet vec samo zamenom novog dela,probati prvo sa novom sijalicom,ona je 30 eura.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Smoke




Broj poruka : 4
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 14, 2010 7:35 pm

Admin ::
Kad se cuje tako "zzzz" to je uglavnom problem do dzekova(nema dobar spoj),onih visokonaponskih,dakle ona dva dzeka sto idu iz balasta ka sijalici...pregledaj ih dobro,hoce da se izvuce buksna iz dzeka.

Ako problem nije do dzekova ne moze se utvrditi ovako napamet vec samo zamenom novog dela,probati prvo sa novom sijalicom,ona je 30 eura.

Jeste, problem je u tim visokonaponskim kablovima! Posto kod motora imam jako malo mesta, a ugradjivao sam i alarm i jos dosta cuda, sad imam mnogo kablova.. Pa sam taj visokonaponski nezgodno nagurao u jedan cosak. I vremenom od vibracija crvena zica se nazuljala. to jest gubi kontakt.. Bila je savijena kod dzeka, kao kad savijes "kaziprst" Smile Sad sam je samo savio na drugu stranu i radi bez problema Wink
Hvala na odgovoru.. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
milanpazova

milanpazova


Broj poruka : 2
Godina : 32
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 22.09.2010

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 4:36 pm

ej rogi Very Happy kolko je za fiat bravo 1.9jtd 2001 xsenon,samo za kratka svetla... Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 25, 2010 11:11 pm

pozzz

imas od 60 eura sa ugradnjom
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Sponsored content





Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostala pitanja mozete postaviti ovde
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja oko ugradnje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Xenon light sistem :: Prodaja-
Skoči na: