Xenon light sistem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Xenon light sistem

info: 063 8 206 500
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ostala pitanja mozete postaviti ovde

Ići dole 
+26
Smoke
choki
podunavac
cedo89
Ivica_kg
nikks
kraga
kiza_86
tempus
Roki
pera
Astra G
dmihalj
BAD
calibras
RS
johan
Nikolas
allen88
razor1981
marec
whitemanpro
goran
markitj narkitj
novmaher
Admin
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 09, 2009 11:43 pm

Proveri tacno koja je sijalica za oboreno i dugo svetlo.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Roki




Broj poruka : 3
Lokacija : Zajecar
Datum upisa : 07.08.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeNed Avg 09, 2009 11:50 pm

http://www.af1racing.com/store/Scripts/prodList.asp?idCategory=1272 , evo ceo far mog sqtera kako izgleda rasklopljen na delove, baci pogled. H8 je u pitanju. Iste su sijalice. Sta mi preporucujes da stavim, da nije nesto ni mnogo sqpo a i da nije nesto najgore? Kako se krecu cene? Ja sam naso neki komplet za 80e 6000k H8, samo ne znam koliko je to dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Avg 10, 2009 12:45 am

Pa to ti je ok cena...

imam srednji kvalitet za tu cenu,1 god.garancije.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Roki




Broj poruka : 3
Lokacija : Zajecar
Datum upisa : 07.08.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Avg 10, 2009 4:12 pm

Super onda, nazvacu te kroz koji dan da se dogovorimo oko isporuke. Hvala. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
tempus




Broj poruka : 2
Lokacija : beograd
Datum upisa : 28.09.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Sep 28, 2009 7:53 pm

zdravo, ja imam golfa 2 1.8i i trenutno sam se toliko zaludeo sa tim xenonima da ocu da ugradim ili da umrem.... a ne umire mi se! zato te molim da mi kazes koja je cena za ugradnju bi-xenona posto ja imam samo 2 fara... i dali dajes garanciju i koliko? al nije to sve, ako te ne mrzi daj mi cene za 5k i 6k.. posto ja bih ugradio ove od 6k al ne znam dal imam dovoljno para... Embarassed izvinjavam se ako smaram !
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 3:32 pm

pozdrav

H4 bi-xenon je 130 eura sa ugradnjom,dobar kvalitet sa 1 god.garancije... ima i jeftinije,ali losije...

boja ne menja cenu,tako da mozes da biras.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kiza_86




Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 12:19 am

Pozdrav,

Ja bih zeleo da ugradim H4 Bi Xenon.... Interesuje me, koja je cena i da li postoji mogucnost legalne ugradnje (Pod tim podrazumevam uredjaj za pranje farova i autonivelaciju koji su obavezni..) Cuo sam da ce postati veliki problem ako vozilo to nema Sad((((

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 8:03 pm

Pozdrav

Set za pranje farova imam,a za nivelaciju cu imati informacije uskoro i bice postavljeno na forum

Cuo sam za zakon,ali ne znam da li ce i kada biti aktuelan
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kiza_86




Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.10.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 25, 2009 8:26 pm

Pozdrav,

Hvala za info!

Evo male pomoci u vezi sa zakonom.

Zakon o bezbednosti saobracaja na putevima je stupio na snagu 10. juna ove godine, ali se primenjuje tek od 10. decembra:
Члан 353.
Овај закон ступа на снагу осмог дана од дана објављивања у
„Службеном гласнику Републике Србије“, а примењује се по истеку шест
месеци од дана ступања на снагу овог закона, осим члана 273, који се
примењује од 25. јула 2009. године.
(Zakon o bezbednosti saobracaja na putevima)

Pre nego sto pocne primena zakona, mora biti usvojen pravilnik o tehnickom pregledu vozila.

Predlogom tog pravilnika je zahtevana i autonivelacija i pranje farova za ksenon:

Члан 51.
У случају да је возило опремљено обореним светлима са гасним извором светлости
обавезан део опреме је и уређај за чишћење фарова.

Возила категорија М и N морају имати уређај за нивелацију снопа главних светала у
складу са захтевима једнообразних техничких услова. Овај уређај може бити са
ручним или аутоматским подешавањем. У случају да је возило опремљено обореним
светлима са гасним извором светлости овај уређај мора бити аутоматски.
(Predlog pravilnika o tehnickim uslovima za vozila), M1 su putnicka vozila....

Ako ovo bude usvojeno (sto je vec najavljeno da hoce, posto sve ovo propisuje ECE klasifikacija), svako vozilo posle 10. decembra mora da ispunjava uslove pravilnika. A ako ne, onda sledi kazna, vanredni tehnicki a da ne pominjem ne mogucnost prolaska na redovnom tehnickom.....

Nadam se da sam bio od pomoci, a interesuje me ta autonivelacija, ako je moguca....
Nazad na vrh Ići dole
pera




Broj poruka : 6
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.11.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 07, 2009 6:02 pm

I mene interesuje ta autonivelacija, da li je moguca naknadna ugradnja u Golf IV i koje su uopste cene toga.
Gledao sam kod rodjaka na BMW za dnevno svetlo mu se pali isto Xenon ali imam osecaj da se radi o dugom svetlu, ali nije to onaj pravi intenzitet. Kada upali dugo ili kratko svetlo mnogo jace sija nego kada kao radi samo to dnevno. Jel moze to neko da pojasni kako to radi? Ima li jos neko tako nesto na svom vozilu?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 10, 2009 4:21 pm

Nemam jos informacije o auonivelaciji svetlala. Kod fabrickog sistema,senzori se postavljaju na trap tako da ce verovatno i naknadni sistem biti slican. Samo sto mora u faru biti motoric za podizanje i spustanje.

Koji BMW je upitanju? Verovatno je to samo LED dnevno svetlo...
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
pera




Broj poruka : 6
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 29.11.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 11:31 am

Pa te motorice verovatno imam. Mogu iz kabine da spustam i podizem svetla.

Sto se tice BMW-a to je 530 iz 2007 godine. Posto je vozilo u Nemackoj ne mogu da ti naslikam ili snimim kako to izgleda. Kada se upali auto isto kao kod xenon-a malo jace zasvetli pa se smanji pa opet postepeno se pojacava, ali ni blizu one jacine kada bas upali svetla. Zbog toga mislim da je u pitanju neki xenon, a i kako mi se cini svetlost dolazi sa istog mesta kao kad je upaljeno dugo svetlo. E sad ni ja vise pojma nemam, to sam gledao pre oko mesec dana kada je covek bio na godisnjem.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 4:47 pm

To je verovatno samo LED dnevno svetlo.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kraga




Broj poruka : 4
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 23.11.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 5:27 pm

Danas sam se registrovao na forumu i odmah imam pitanje
Za Nissan X-Trail 2.2dci 2005godiste me interesuje ugradnja xenona.
Koliko bi kostala ugradnja jeftinije i skuplje varijante?
u pitanju je H4
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Nov 23, 2009 8:14 pm

kraga ::
Danas sam se registrovao na forumu i odmah imam pitanje
Za Nissan X-Trail 2.2dci 2005godiste me interesuje ugradnja xenona.
Koliko bi kostala ugradnja jeftinije i skuplje varijante?
u pitanju je H4

Za taj auto bi preporucio kvalitetniju varijantu. Siemens balasti i Philips sijalice...sve komplet sa ugradnjom 160 eura... jeftinija varijanta je 130 eura(ali isto u solidnom kvalitetu)
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kraga




Broj poruka : 4
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 23.11.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 12:20 am

Admin ::
kraga ::
Danas sam se registrovao na forumu i odmah imam pitanje
Za Nissan X-Trail 2.2dci 2005godiste me interesuje ugradnja xenona.
Koliko bi kostala ugradnja jeftinije i skuplje varijante?
u pitanju je H4

Za taj auto bi preporucio kvalitetniju varijantu. Siemens balasti i Philips sijalice...sve komplet sa ugradnjom 160 eura... jeftinija varijanta je 130 eura(ali isto u solidnom kvalitetu)

U odnodu na Well Done koji toliko hvale svi po raznim forumima ova varijanta koju mi nudis je bolja ili losija?
Kolika je garancija za navedeni set(Siemens/Philips)?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 24, 2009 1:51 am

Losija ne moze biti...tu su negde po kvalitetu.
Garancija je 1 god.na ceo set.
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kraga




Broj poruka : 4
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 23.11.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 12:50 am

Admin ::
Losija ne moze biti...tu su negde po kvalitetu.
Garancija je 1 god.na ceo set.
Ipak bih pre stavio ta Well Done, jel imas u ponudi i koja je cena sa ugradnjom?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 2:12 am

Nemam kod sebe Well Done,mogu nabaviti nije problem ako bas hosec da ti ja ugradim,ne kazem da nije dobar set...ali sam veoma zadovoljan kako radi Siemens set tako da ga ugradjujem ko trazi kvalitet.

Kontaktiraj corsa d na ovom forumu... on je uzeo od mene Siemens za svoju novu Corsu,pa ga pitaj kako radi...
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
kraga




Broj poruka : 4
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 23.11.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 10:58 am

Admin ::
Nemam kod sebe Well Done,mogu nabaviti nije problem ako bas hosec da ti ja ugradim,ne kazem da nije dobar set...ali sam veoma zadovoljan kako radi Siemens set tako da ga ugradjujem ko trazi kvalitet.

Kontaktiraj corsa d na ovom forumu... on je uzeo od mene Siemens za svoju novu Corsu,pa ga pitaj kako radi...

Ok, pitacu ga. A inace cena za Well Done sa ugradnjom je?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 10:29 pm

ne znam koliko je sada Well Done...provericu
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Dec 21, 2009 3:01 am

Narucio sam original Xenon farove za moju Astru G. Sad me interesuje koje xenone staviti, i koja bi bila cena, sad trenutno imam kineze i u kratka i u duga, ali bih sad uzeo nesto kvalitetno za kratka, da ne moram da razmisljam bar godinu i po-dve. U pitanju je D2S, sta predlazes?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Dec 21, 2009 10:00 pm

Da li dobijas i fabricke balaste uz farove?

Ne znam sta ti treba,samo sijalice ili ceo set?
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
nikks




Broj poruka : 7
Lokacija : Krusevvac
Datum upisa : 21.12.2009

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimePon Dec 21, 2009 11:46 pm

Samo farove dobijam. Treba mi balasti i sijalice. Ali nesto najpriblizniuje originalu, da ne bude krs neki
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 164
Godina : 39
Lokacija : Stara Pazova
Datum upisa : 09.09.2008

Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 22, 2009 10:19 pm

Znaci 2 balasta.2 D2S sijalice i konektori

Neka najbolja varijanta je sa Siemens balastima i Osram ili Philips sijalicama,izadje 150 eura set.

imas i po 120 eura set,sa obicnim balastima i Osram sijalicama...ima i krseva jos jeftinije Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://xenon-svetla.serbianforum.info
Sponsored content





Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostala pitanja mozete postaviti ovde   Ostala pitanja mozete postaviti ovde - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostala pitanja mozete postaviti ovde
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja
» Pitanja oko ugradnje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Xenon light sistem :: Prodaja-
Skoči na: